Boka tid via telefon 0418-22 000
SV|DK
Boka tid
MENY - Kontakt

Mottagningssköterska

Ing-Britt Håkansson

Ing-Britt Håkansson heter jag och är Dr Sveinsdottirs mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

+46(0)702-45 22 40 ingbritt@citadellkliniken.com

Mottagningssköterska

Ingela Larsson

Ingela Larsson heter jag och är Dr Cosmos mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

+46(0)702-45 22 40 ingela@citadellkliniken.com

Mottagningssköterska

Julia Hallberg

Julia Hallberg heter jag och är Dr Jens Larsson och Dr Johannes Arnasons mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

+46(0)702-50 88 86 julia@citadellkliniken.com

Mottagningssköterska

Emma Dahlström

Emma Dahlström heter jag och är Dr Jörg Bohns mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

+46(0)705-61 71 96 emma@citadellkliniken.com

Ekonomiansvarig

Susanne Six

Susanne Six heter jag och är ekonomiansvarig.

Jag svarar gärna på dina frågor när det gäller betalning av din operation.

+46(0)705-85 21 93 susanne@citadellkliniken.com

Auktoriserad Hudterapeut

Ulrika Persson

Ulrika Persson heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

+46(0)40-30 17 50 ulrika@citadellkliniken.com

Auktoriserad Hudterapeut

Carmen Giunta

Carmen Giunta heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

+46(0)40-30 17 50 carmen@citadellkliniken.com

Auktoriserad Hudterapeut

Sara Larsson

Sara Larsson heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

+46(0)40-30 17 50 sara@citadellkliniken.com

Injektionssköterska

Marlene Horngård

Marlene Horngård heter jag och är Injektionssköterska.

Jag svarar gärna på frågor om Injektionsbehandlingar, Fillers och Botox. 

+46(0)40-30 17 50 marlene@citadellkliniken.com

Injektionssköterska

Frida Ingelsson

Frida Ingelsson heter jag och är Injektionssköterska.

Jag svarar gärna på frågor om Injektionsbehandlingar, Fillers och Botox. 

+46(0)40-30 17 50 frida@citadellkliniken.com

Boka tid

För att boka konsultationtid, ring oss på 0418-22 000 eller 040-30 17 50. Du kan också hitta en tid och boka in dig själv.

Observera att bokning på webben enbart gäller nybesök.

PERSON
PLATS
DATUM
Välj en konsultationstid som passar dig:
Visa fler tider

Fyll i dina uppgifter

Bekräfta din bokning* * Samtliga bekräftade bokningar till plastikkirurg debiteras med 500 kr
  • Antal: {{ cart.count }}
  • Totalt: {{ cart.formattedTotal }}
Till kassan