BOKA PÅ TELEFON
0418-22 000

Kontaktpersoner

Ing-Britt Håkansson

Ing-Britt Håkansson

Ing-Britt Håkansson heter jag och är Dr Helena Sveinsdottirs mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

Direktnr +04670-245 22 40

ingbritt@citadellkliniken.com
Ingela Larsson

Ingela Larsson

Ingela Larsson heter jag och är Dr Peter Cosmos mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

Direktnr +4670-360 01 78

ingela@citadellkliniken.com
Julia Hallberg

Julia Hallberg

Julia Hallberg heter jag och är Dr Jens Larsson och Dr Johannes Arnasons mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

Direktnr +4670-250 88 86

julia@citadellkliniken.com
Emma Dahlström

Emma Dahlström

Emma Dahlström heter jag och är Dr Jörg Bohns mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

Direktnr +4670-561 71 96

emma@citadellkliniken.com

Kikki Ancher heter jag och är Dr Waseem Guhlams mottagningssköterska.

Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation, operationer och rådgivning.

Direktnr +046720646558

kikki@citadellkliniken.com
Susanne Six

Susanne Six

Susanne Six heter jag och är ekonomiansvarig.

Jag svarar gärna på dina frågor när det gäller betalning av din operation.

susanne@citadellkliniken.com
Ulrika Persson

Ulrika Persson

Ulrika Persson heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

ulrika@citadellkliniken.com
Carmen Giunta

Carmen Giunta

Carmen Giunta heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

carmen@citadellkliniken.com
Erica Sjögren

Erica Sjögren

Erica Sjögren heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

erica@citadellkliniken.com
Sara Larsson

Sara Larsson

Sara Larsson heter jag och är Auktoriserad Hudterapeut.

Jag svarar gärna på dina frågor om hudvård, IPL, laser och LPG.

sara@citadellkliniken.com
Marlene Horngård

Marlene Horngård

Marlene Horngård heter jag och är Injektionssköterska.

Jag svarar gärna på frågor om Injektionsbehandlingar, Fillers och Botox. 

marlene@citadellkliniken.com
Frida Ingelsson

Frida Ingelsson

Frida Ingelsson heter jag och är Injektionssköterska.

Jag svarar gärna på frågor om Injektionsbehandlingar, Fillers och Botox. 

frida@citadellkliniken.com

BOKA

För att boka konsultationtid kan du ringa oss på 0418-22 000 eller 
040-30 17 50. Du kan också hitta en tid och boka in dig själv. 

Observera att bokning på webben enbart gäller nybesök.

Välj Konsultationstider
Välj plats
Ange datum
Välj en konsultationstid som passar dig:
Visa fler tider
Tyvärr finns det inga lediga konsultationstider på det angivna datumet.
Fyll i dina uppgifter
Förnamn *
Efternamn *
ÅÅMMDD-XXXX *
E-post *
Telefon *
Meddelande
Bekräfta din bokning*

* Samtliga bekräftade bokningar till plastikkirurg debiteras med 500 kr